Чернівецький інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

ІV рівень акредитації, приватна форма власності

Телефон/факс: (096) 774-2453
Сайт: chernivtsi.maup.com.ua
Адреса: м. Чернівці, вул. Головна, 183
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Чернівецький інститут ПрАТ «ВНЗ« МАУП »- відокремлений структурний підрозділ ПрАТ« ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» і Тьюторський центр Телеуніверсіету ПрАТ «ВНЗ« МАУП », що веде підготовку бакалаврів і магістрів за денною, заочною та дистанційною формами навчання з напрямів та спеціальностей «Право», «Менеджмент», «Економіка», «Психологія», «Публічне управління та адміністрування» та інші.

Випускники Чернівецького інституту ПрАТ ВНЗ МАУП »працюють в різних галузях економіки Чернівецької області, а також в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органах, підприємствах та організаціях краю і т.д ..

У вузі присутні: платне навчання

Форми навчання:
денна, заочна, дистанційна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
бакалавр, магістр

Перелік факультетів:
- Право
- Публічне управління і адміністрування
- Психологія
- Економіка
- Менеджмент
- Облік та оподаткування
- Правоохоронна діяльність

Інформація для абітурієнта


Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
- заяву на ім'я ректора Академії із зазначенням обраної спеціальності, освітньо-кваліфікаційного рівня та форми навчання (оформляється в філіях);
- оригінал документа про освіту (з додатком до атестату або диплому) та нотаріально завірені копії цих документів (для заочного відділення тільки дві нотаріально завірені копії);
- сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірені нотаріально копії) з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань на обраний вступником напрям підготовки;
- дві ксерокопії паспорта (1, 2 і 11 сторінки) або свідоцтва про народження;
- ксерокопію ідентифікаційного коду;
- шість фотокарток (3х4);
- нотаріально завірене свідоцтво про шлюб (для одружених);
- військовий квиток або приписне свідоцтво;
- 2 великих конверта А4.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу в Чернівцях, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Чернівецький інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП»відгук про вуз
Анастасия
14 травня 2019, 09:33 #

В МАУПе учиться легко и интересно. Самое главное - не пропускать пары и стараться, ведь это делается не для кого-то, а для самого себя, для своего же будущего!

відгук про вуз
Віка
21 квітня 2020, 13:57 #

Ледве визначилася, куди вступати аби не змарнувати ні роки навчання, ні батьківські гроші… Рада, що обрала МАУП, бо тут жодної совковщини, все дуже сучасно і актуально.

відгук про вуз
Віка
21 квітня 2020, 13:58 #

Ледве визначилася, куди вступати аби не змарнувати ні роки навчання, ні батьківські гроші… Рада, що обрала МАУП, бо тут жодної совковщини, все дуже сучасно і актуально.

відгук про вуз
Оля
23 жовтня 2020, 14:48 #

Выпускники МАУП – лучшие!! Не понаслышке знаю, смотрю сейчас на свой поток, кто куда устроился и гордо заявляю, что мы умнички, а Академия дает толковое образование и практика тут мощная.

відгук про вуз
Оля
23 жовтня 2020, 14:49 #

Выпускники МАУП – лучшие!! Не понаслышке знаю, смотрю сейчас на свой поток, кто куда устроился и гордо заявляю, что мы умнички, а Академия дает толковое образование и практика тут мощная.

відгук про вуз
Яна
04 січня 2021, 13:56 #

Не поділяю думки, що державні заклади – це круто, а приватні – ні про що. На прикладі МАУП можу сказати, що за прийнятні кошти можна здобути вищу освіту без напрягів, а з дипломом на руках і знаннями в голові потім нормально влаштуватися.


Додати коментар ↑ на початок


Вузи (ВНЗ), університети в Чернівцях


- Буковинський університет

- Сторожинецький факультет Академії Державної податкової служби України

- Чернівецький православний богословський інститут

- Чернівецький інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

- Буковинський державний фінансово-економічний університет

- Буковинський державний медичний університет

- Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету

Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Чернівців, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Чернівецький інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Чернівецький інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Чернівців, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз в Чернівцях за бажаною спеціальністю.