Автошколи в Івано-Франківську

Зростаючий автомобільний трафік у великих містах породжує великий попит на навчання водінню. Автошколи Івано-Франківська постійно набирають нові групи - як на автокурси категорії «В», так і на контраварійне водіння. Тут представлені автошколи Івано-Франківська з відгуками учнів, які проводять навчання водінню - як теоретичні, так і практичні заннятя.


Автошкола "Персей"
Адреса: вул. Красівського, 7
Телефон: (0342) 22-53-58, (068) 234-0485
Автошкола "Персей" Проводить набір на курси водіїв автотранспортних засобів категорії "В". приміщення Івано-Франківської філії Надвірнянського Коледжу Національного Транспортного Університету (навпроти лісокомбінату). Найкраща якість навчання, найнижчі ціни в регіоні!

Автошкола проводить навчання за категоріями: «B»

Автошкола "Автобан"
Адреса: вул. Чорновола, 130в
Телефон: (0342) 757-379
В автомобільному парку автошколи є мопеди, легкові, вантажні автомобілі та автобуси, обладнані для навчання та підготовки водіїв. Навчальна їзда проводиться як на обладнаному майданчику, так і за маршрутами в межах м. Івано-Франківськ. Теоретичні заняття проводяться в спеціально обладнаних класах та лабораторії автошколи.

Автошкола проводить навчання за категоріями: «A» «B» «С» «D»

Автошкола "Акавін"
Адреса: вул. Галицька, 80а
Телефон: (0342) 50-41-04
Програма навчання складається з теоретичного курсу (вивчення правил дорожнього руху, вивчення будови та технічного обслуговування автомобиля, основ медичної допомоги) та практичних занять на учбових майданчиках та вулицях міста.

Автошкола проводить навчання за категоріями: «B»

Автошкола "Легенда-Старт"
Адреса: Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, с. Нижній Вербіж
Телефон: (067) 133-6659


Автошкола проводить навчання за категоріями: «A» «B» «С» «D»