Автошколи в Ужгороді

Зростаючий автомобільний трафік у великих містах породжує великий попит на навчання водінню. Автошколи Ужгорода постійно набирають нові групи - як на автокурси категорії «В», так і на контраварійне водіння. Тут представлені автошколи Ужгорода з відгуками учнів, які проводять навчання водінню - як теоретичні, так і практичні заннятя.


Автошкола "Шафран"
Адреса: вул. Мукачівська, 70
Телефон: (0312) 61-20-61, 67-27-30
Автошкола "Шафран" здійснює навчання правилам дорожнього руху й водінню автомобілів категорії «В». Підготовку курсантів проводять викладачі теоретичної підготовки й інструктори водіння автомобіля, що є фахівцями високого класу. Основне завдання школи не просто підготувати учня до здачі іспиту в ДАІ, але й дати можливість одержати навички практичного водіння, які дозволять йому впевнено сідати за кермо власного автомобіля й самостійно керувати ним в умовах міста безпечно для себе й навколишніх, а також постаратися врахувати індивідуальність кожної людини й створити максимально можливі зручності для навчання.

Автошкола проводить навчання за категоріями: «B»

Автошкола "Клас В"
Адреса: вул. Заньковецької, 66/101-102
Телефон: (0312) 20-989
Автошкола запрошує всіх охочих навчатися мистецтву водіння у професіоналів своєї справи! Ми навчимо Вас водити автомобіль правильно, без помилок, віртуозно.

Автошкола проводить навчання за категоріями: «B»

Автошкола Закарпатської обласної організації всеукраїнської спілки автомобілістів
Адреса: вул. Івана Ваша, 2г
Телефон: (03122) 2-29-57
Інструктора автошколи навчать і вироблять у Вас всі необхідні навики для безпечного і упевненого управління автомобілем.

Автошкола проводить навчання за категоріями: «B»

"Автошкола" УМОУСЦ ТСО України
Адреса: м. Ужгород, вул. Собранецька, 147
Телефон: (0312) 643-600, 642-292
від 2 тижнів до 3 місяців

Автошкола проводить навчання за категоріями: «A» «B» «С» «D» «E»

ТОВ "АДР ІНВЕСТ", Ужгородське-АТП-12107
Адреса: м. Ужгород, вул. Радищева, 2
Телефон: (099) 500-2693, (050) 472-7918, (068) 000-7690
Центр підготовки водіїв ADR / уповноважених, діяльність яких пов'язана з дорожнім перевезенням небезпечних вантажів автомобільними дорогами та з інших питань у сфері забезпечення безпечного перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. НОВІ НАПРЯМКИ ПІДГОТОВКИ: Курс: "Медичне забезпечення безпеки дорожнього руху. Організація та порядок проведення щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв". Курс: "Безпека дорожнього руху (перевезень), охорона праці та пожежна безпека на підприємстві автомобільного транспорту, права функції, обов`язки, відповідальність та повноваження осіб, що відповідальні за безпеку руху на підприємстві автомобільного транспорту". Курс: "Контроль за технічним станом колісних транспортних засобів" Курс: "Підготовка немедичних працівників навичкам надання домедичної допомоги" Тривалість кожного курсу: 2 доби або онлай навчання та сдача іспиту. Вартість: 1750 грн/курс

Автошкола проводить навчання за категоріями: «Водійська майстерність»