Дитячий табір "Лісовий"

Розташування: канікули в Карпатах
Адреса: Івано-Франківська обл., с. Поляниця
Телефон: (034) 255-9546, (066) 958-0778
E-mail: Відправити повідомлення

Дитячий табір "Лісовий" - це поєднання свіжого повітря і цікавих занять, які дозволяють зробити канікули не просто чудовими, а такими, які по-справжньому запам'ятовуються.

Інформація про табір:


Табір "Лісовий" дозволяє задовольнити інтереси: походи і квести, ігри та різноманітні майстер-класи - все це радує на тлі чудового харчування і сучасних комфортабельних умов розміщення.

Проживання: комфортабельні дерев'яні котеджі готелю "Буковель" 3*. Розміщення дітей походить від 3 до 6 в залежності від категорії номера, з усіма зручностями: санвузол, душ і необхідна побутова техніка. Зовсім поруч розташований медичний корпус. Лікарі знаходяться на цілодобовому чергуванні на випадок непередбачених обставин.

Харчування: діти харчуються 5 разів на день: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. В меню збалансовані страви, соки і свіжі фрукти, приготовані згідно стандартів харчування дітей в таборі.

6 зміна "Artek Music Box" - це захоплюючий вояж в музичні простори разом зі своїми артеківськими друзями. Так що до зустрічі!

Основні заходи:
- загальноартеківські: церемонія відкриття і закриття "Іst Artek Music Festival"; музичний ринг "Голос" Артека ", спортивно-розважальна програма" Ліга чемпіонів "Артек-Буковеля"; змагання з артболу і футболу; творчі презентації загонів "Перші спільні мелодії"; фестиваль мюзиклів "Співай" Артек "!";
- табірні: ерудит-шоу "Я знаю все!"; аква-шоу «" Скарби Карпатських гір »"; спорт-тайм "Рекорди табору"; live journal "Artek Мedia Fest"; інклюзив-тур горами Говерла, Довга, Хомяк; екскурсії в Верховину і Яремче; купання в Озері Молодості; вечір біля вогнища "Дружба. Музика. Пісні"; хобі-клуби; сінема-паті "Музичний марафон"; артеківська масовка "Арт-Голлівуд"; dance battle marathon "# мама, я на масовці"; презентація "Книги рекордів" Артек-Буковеля ";
- змагання між загонами: інтелект-подіум "Знавець музики"; конкурс на кращу музичну рецензію "Music Time"; конкурс ілюстрацій "Намалюй мелодію душі"; гра-конкурс "Хвилина слави"; розважально-ігрова програма "Школа юного співака".
- Спеціальний проект - "Ist Artek Music Festival" (15-18 серпня).

Вартість:


- 14 днів - 16 159 грн
- 9 днів - 8976 грн

Заїзд до табору:


- 6 зміна: 9.08 - 22.08.2019 - "Artek Music Box"

Допустимий вік дитини:


7 -17 років

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність, терміни і умови прийому дітей в дитячий табір звертайтеся за номерами телефонів, які вказані в блоці контактної інформації.

Відгуки користувачів: Дитячий табір "Лісовий"
Додати коментар ↑ на початок