Автошкола "Ін-Авто"

Адреса: м. Хмельницький, вул. Залізняка, 1а
Телефон: (068) 133-0330
  Автошкола в Хмельницькому
 
Відправити повідомлення


Автошкола "Ін-Авто" - це професійні викладачі, сучасні методики навчання, комфортабельні автомобілі, продумані маршрути та індивідуальний підхід до кожного слухача.

Тривалість повного курсу навчання:
2 місяці


Додаткова інформація


Автошкола "Ін-Авто" проводить навчання за категоріями: A, B, С, практичні заняття з водіння в Хмельницькому

Учбові автомобілі:
Volkswagen Golf, Chevrolet Aveo, Fiat Doblo, Skoda Octavia


Фотографии

* Фотографии представлены администрацией: Автошкола "Ін-Авто"


Відгуки користувачів: Автошкола "Ін-Авто"відгук про автошколу
Сергій
13 лютого 2016, 14:16 #

Автошкола «ІН АВТО» для тих, хто дійсно хоче навчитися не просто водити автомобіль, а впевнено почувати себе на дорогах. Всім раджу і радити буду, відмінна автошкола, оскільки, так як навчають в цій автошколі, не навчать ніде. Все це завдяки індивідуальному підходу до кожної людини. Теоретичний курс читається дуже цікаво, а головне з урахуванням реальних ситуацій на дорозі.
Теоретичний курс вів Євген Анатолійович - відповідальний і досвідчений викладач. Його заняття – цікаві, а доведений матеріал легко запам’ятовується, відразу відчувається, що викладач хоче дати максимум знань своїм учням.
Окреме спасибі інструкторові Сергію Миколайовичу за серйозний підхід до роботи, за легкий гумор в процесі навчання, за професіоналізм. Спасибі, тобі, за знання, які ти передав. Уважність, серйозність, гіперхолоднокровність, швидка реакція і миттєва оцінка ситуації на дорозі, вміння помічати все, до найменших дрібниць все це - Сергій Миколайович.
За таких людей та за такі навики та емоції окреме велике спасибі директору Юрію Вікторовичу.
Дякую цій школі за отримані знання і вміння, кращого старту на цьому шляху я собі просто не уявляю.
Автошкола «ІН АВТО» для тих, хто дійсно хоче знати правила і уміти їздити.

відгук про автошколу
Юлія
15 лютого 2016, 19:12 #

ІН АВТО - ВІДМІННА ІВТОШКОЛА!
Особлива подяка інструктору Сергію Миколайовичу! Це інструктор від Бога! Дякую за отримані навички водіння з «нуля», а особливо за ТЕРПІННЯ !!! Ви не просто навчили водити машину, але і справлятися зі складними і екстремальними ситуаціями на дорозі!
Школа ІН ІВТО - по-перше, молодий професійний, з високими педагогічними здібностями колектив. Всі інструктори з досвідом, професіонали, в той же час - веселі та чуйні люди, але головне - люди, які вміють викладати! Їм дано «доносити інформацію».
Дякую Євгену Анатолійовичу, він пояснює так доступно, що дійде кожному! Лекції інформативні, життєві, вивчення конкретних дорожніх ситуацій.
Автошкола «ІН АВТО» - це шикарний шанс навчатися у ПРОФЕСІОНАЛІВ.

відгук про автошколу
Вадим
18 лютого 2016, 16:29 #

Виражаю велику подяку Автошколі «ІН АВТО» за набуті знання! Якщо Ви обираєте автошколу то Автошкола «ІН АВТО» буде найкращим вибором, адже директор Юрій Вікторович дуже відповідально та професійно підійшов до вибору інструкторів. Теорію у нас читав Євгеній Анатолійович, це справжній професіонал з величезним досвідом роботи, його уроки завжди проходили и легкій та цікавій атмосфері. Майже на кожне правило та кожен знак він приводив або моделював ситуацію на дорозі,що дуже посприяло вивченню а головне розумінню ПДР. Практичні заняття по водінню проводим Сергій Миколайович, його можна характеризувати як найтерплячішу людину у світі. Він поєднав у собі якості професійного водія і дуже грамотного вчителя, кожен його урок ми чекали з нетерпінням щоб навчитись чогось нового. Отже як висновок від навчання в Автошколі «ІН АВТО» я отрмав не тільки корисні знання а і массу позитивних емоцій. Дякую Вам Дирекція та педагогічний склад!

відгук про автошколу
Марина
09 липня 2016, 17:43 #

Хочу подякувати автошколі за надання можливості так легко навчатися та здобувати знання. Навчання проводив досить грамотний інструктор Андрій Миколаєвич, який дуже вміло наголошує на різних нюансах під час начитки теорії.Завжди уважний та має підхід до кожного учня. На дорозі також звертає увагу на потрібні моменти.Отож хочу побажати "Ін-Авто" та директору Юрію Вікторовичу подальшого процвітання, вдячних учнів та надалі виховувати гарних спеціалістів.)))

відгук про автошколу
Ольга
10 серпня 2016, 18:32 #

Хорошая школа.

відгук про автошколу
Malinka
20 серпня 2016, 16:37 #

Якщо маєте бажання справдні знати ПДР, впевненно керувати автівкою і позбутися страху -- вам в "Інавто". Теорію доступно роз"яснять, так що можно без "допомоги" здати іспит самостійно. А якщо потрапите на практичні заняття до інструктора Андрія Миколайовича, то забудете про страх і здобудите необхідні навички керування. Одним словом, навчанням задоволена! Успіху, процвітання і багато учнів "Інавто"!!)))))

відгук про автошколу
Alina
23 серпня 2016, 18:21 #

Тільки найкращі враження від навчання та дружнього колективу автошколи.
Ін-авто лише нещодавно розпочала свою роботу і дуже професійно)) Комфортні умови навчання, нові автомобілі. Велике дякую Андрію Миколайовичу на червоному шевроле, який навчав водінню та відповідав на запитання. що виникали у мене в процесі навчання. І я таки навчилась водити авто, що мені було необхідно зробити за короткий проміжок часу. Рекомендую автошколу усім, хто хоче стати справжнім водієм. Автошколі Ін-авто лише процвітання!!!

відгук про автошколу
Світлана
02 жовтня 2016, 10:24 #

Дуже професійна школа, Якщо хочете дійсно навчитися їздитити, знати правела і розумити їх, вам варто вибрати цю школу. По -перше спокійні професійні інструктора які дійсно навчать вас їздити. Теорія викладається доступно, головне цікаво). Керівництво прислуховується до кожного, розробляються зручні графіки виїздів під кожну людину з зручним для неї часом.

відгук про автошколу
Светлана
02 жовтня 2016, 10:26 #

Дуже професійна школа, Якщо хочете дійсно навчитися їздитити, знати правела і розумити їх, вам варто вибрати цю школу. По -перше спокійні професійні інструктора які дійсно навчать вас їздити. Теорія викладається доступно, головне цікаво). Керівництво прислуховується до кожного, розробляються зручні графіки виїздів під кожну людину з зручним для неї часом.

відгук про автошколу
Наташа
07 листопада 2016, 15:29 #

я дуже задоволена,що навчалась саме в цій школі.Теорію викладають цікаво і доступно.Навіть якщо раніше ти взагалі нічого не знав в цій сфері,тобі все пояснять. Наш викладач Богач Андрій Миколайович завжди був відкритий до спілкування.Також інструктор Ковальчук Андрій Миколайович дуже терплячий і жодного разу навіть голос не підвищив,хоча було за що.Не знаю,як в інших школах,але в "ін-авто"навчатись було одне задоволення.

відгук про автошколу
Оксана
30 листопада 2016, 09:24 #

Виражаю велику подяку автошколі «Ін-Авто» за набуті знання! Дуже професійна школа!
Якщо хочете дійсно керувати автівкою та впевнено навчитися їздити і позбутися страху , справді знати правила і розуміти їх, вам варто вибрати цю школу.
По - перше Теорія викладається доступно, Віктор Миколайович це справжній професіонал з величезним досвідом роботи, він наводить дуже багато життєвих прикладів, його лекції завжди проходили цікаво. Він настільки Теорію доступно роз’яснить, що можна без "допомоги" здати іспит самостійно (ну звісно, якщо завжди відвідувати та слухати теорію)

По-друге спокійні професійні інструктора які дійсно навчать вас їздити. Володимир Миколайович це справжній дуже професійний інструктор. Дякую за отримані навички водіння з «нуля», а особливо за ТЕРПІННЯ !!! Ви не просто навчили водити машину, але і справлятися зі складними і екстремальними ситуаціями на дорозі!

Я навчанням дуже задоволена! Успіху Вам , процвітання і багато учнів для навчання!!)))))

відгук про автошколу
Ольга
01 грудня 2016, 14:51 #

Велика вдячність всім працівникам автошколи. 2 місяці навчання пройшли надзвичайно цікаво. Викладач теорії Віктор Миколайович легко і доступно пояснює ПДР, розповідає цікаві приклади по кожній темі. Мій інструктор по водінню Олег Іванович дуже тактовний, пунктуальний, професійний, вміє навчити і взагалі дуже хороша людина. Під час виїздів не було жодних простоїв, їздили повних півтори години, за які заплатили. Дуже порадували теплі і чисті приміщенн, гарне технічне забезпечення.

відгук про автошколу
Тетяна
10 лютого 2017, 16:56 #

ІН-АВТО - найкраща автошкола!!!👍🏻
Висловлюю велику подяку Віктору Миколайовичу - лектору, який чітко, ясно і по-сучасному викладав ПДР, при чому майже на кожне правило він наводив життєві приклади, завдяки яким, вони легше запам'ятовувалися. Його лекції були дуже цікавими, я відвідувала їх із задоволенням.
Дякую інструктору - Андрію Миколайовичу, який не зважаючи на всі мої помилки зберігав спокій і навчив мене тверезо оцінювати дорожню обстановку. Дякую за розуміння і терпіння!!!
І окреме СПАСИБІ Юрію Вікторовичу - директору автошколи, який супроводжував нас на екзамен, хвилювався і радів разом з нами)
УСПІХУ І ПРОЦВІТАННЯ автошколі ІН-АВТО😘. Ви НАЙКРАЩІ)))

відгук про автошколу
Наталія
15 лютого 2017, 18:11 #

Дякую автошколі Ін-Авто за ті знання, які я отримала за 2 місяці навчання. Буду однозначно радити саме цю школу, адже, сучасні, ухожені та комфортні автомобілі, викладач по теорії Віктор Миколайович доступно доніс всі ПДР, наводячи приклади з життя та цікаве відео, матеріал сприймався легше . Також подяка моєму інструктору Олегу Івановичу, який з терпінням сприймав всі мої помилки, особливо коли глохла машина посередині дороги, та під мене робив виїзди о 7.30 ранку, щоб встигнути перед роботою. Хочу також відмітити керівництво школи Юрія Вікторовича, який особисто зустрічав групу перед екзаменом, супроводжував по сервісному центру, підтримував при здачі практики, аж до отримання посвідчення водія, ніхто не переживав за організаційні моменти, куди йти і що робити. Гарних Вам учнів, розширення та процвітання.

відгук про автошколу
Саша
23 травня 2017, 13:08 #

Все супер! Рекомендую всім!

відгук про автошколу
Каріна
04 липня 2017, 17:01 #

Чудова автошкола. Комфортні умови, хороші машини, а також саме тут працюють професіонали своєї справи. Хочу окремо висловити подяку викладачу теоретичного курсу Олегу Івановичу, який справді вміє правильно та цікаво подати навчальний матеріал, інструктору Володимиру Миколайовичу, завдяки якому я склала іспит на автомайданчику з першого разу, а також директору Юрію Вікторовичу за те, що він дійсно прислухається до кожного студента, надає підтримку і старається кожного разу вдосконалювати автошколу.
Так що з впевненістю можу сказати, що ця школа має право називатися однією з кращих,тому бажаю їй і надалі процвітати. Рекомендую!

відгук про автошколу
Сніжана
09 вересня 2019, 11:37 #

Чудова автошкола! Сучасні автомобілі, грамотні викладачі і професійні інструктори. Саме тут ви дійсно отримаєте всі необхідні знання.
Теоретичні заняття завдяки чудовому викладачу і майстру своєї справи Олегу Івановичу проходили цікаво, змістовно і швидко. А практичне водіння – спокійно і невимушено. Я навіть не очікувала, стільки наполегливості, терпіння і позитиву. Після кожного водіння – більше впевненості і менше страху перед дорогою. 2 місяці навчання пролетіли, як 2 дні, і жодних проблем у складанні іспиту в Сервісному центрі не виникло.
Бажаю Автошколі "Ін-Авто" успіхів, процвітання та подальшого розвитку! Якщо вчитися – то тільки тут!

запитання автошколі
Віта
11 червня 2021, 16:27 #

Яка ціна навчання?


Додати коментар ↑ на початок