Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 19

Адреса: м. Миколаїв, вул. Передова, 11-А
Телефон: (0512) 22-51-80
  Відправити повідомлення


Спеціалізація школи:
загальноосвітня школа

Іноземні мови:
Англійська, німецька мови

Кількість учнів:
28 учнів у класі (всього понад 1000 учнів)

Нашій школі 35 років. Головною метою діяльності НТШ № 19 є створення необхідних комфортних умов для виховання і навчання особистості. У школі два пріоритетних напрямки - інформатизація навчально-воспітального процесу і громадянське виховання.

Ми робимо ставку на розвиток корисних якостей дитини. У школі діє програма «Обдарована дитина», створено шкільне наукове товариство учнів. За кількістю призерів міських олімпіад за останні роки школа посідає перше місце серед загальноосвітніх шкіл міста.

У школі розроблена концепція профільного навчання. Сьогодні існує 4 профілю навчання: фізико-математичний, біолого-географічний, гуманітарний, інформаційно-технологічний. З 1992 р. введено викладання інформатики з 1-го класу. Працюють 3 комп'ютерні класи і кабінет ІКТ. Навчальні кабінети оснащені ПК і мультимедійними системами. Загалом 84 комп'ютера. У школі діє локальна мережа з виходом усіх користувачів в Інтернет, сайт, електронний щоденник для батьків ОСІБ.

У школі існує учнівська Республіка, парламент і президент. Свої багаторічні традиції. Працює більше 15 гуртків і секцій по різних напрямах. Своя футбольна команда з великим списком перемог.

У 2006 р. школа стала лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України». У 2009 р. нагороджена дипломом і знаком «Флагман ОСВІТИ І науки України»

Примітка: для більш повної і детальної інформації про умови прийому в школи Миколаєва звертайтесь за номерами телефонів, які вказані в блоці контактів.


Відгуки користувачів: Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 19відгук про школу
Антонина Павловна
05 вересня 2018, 08:08 #

Добрый день дорогия мамочки, школа просто кошмар! Сразу после 1сентября сделали собрание с требованием внести по 600грн на развитие компьютерного класса. Директор вообще какая то непонятная особа, прямо не ответила ни на один вопрос пока не будут собраны деньги дети будут учиться по 1 учебнику на парту! Это не школа а концлагерь какой то! подавитесь своими 600грн!


Додати коментар ↑ на початок


Зазвичай будь-яка школа Миколаєва або гімназія (у тому числі і Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 19) приймає на навчання дітей як після садка, так і без нього. Але слід пам'ятати що дитсадки в Миколаєві швидше адаптують дитину до спілкування з однолітками. Це означає, що таким дітям буде легше адаптуватися не тільки в новому колективі школи, але і в подальшому - при вступі у вузи Миколаєва та на роботу