Програма з зарубіжної літератури (6 клас)

Шкільна програма з зарубіжної літератури для 6 класу розроблена МОН України. З програми можна дізнатися, які теми по предмету Зарубіжна література ви будете вивчати в 6 класі, а також подивитися список рефератів, шкільних творів та інших матеріалів, які можуть стати в нагоді за програмою з Зарубіжна література у 6 класі.


Роберт Льюїс Стівенсон (1850-1894)

Зарубіжна література, 6 клас

“Острів скарбів” Романтика подорожей і пригод у романі “Острів скарбів”. Уславлення сміливості, винахідливості, порядності (Джим Хокінс і його товариші). Засудження жаги до збагачення, зрадливості, підступності (пірат Сільвер і його поплічники).
Рей Дуглас Бредбері (нар. 1920)

Зарубіжна література, 6 клас

Зневіра автора в майбутньому технократичної цивілізації. Знищення природи, цивiлiзації і культури як наслідок бездуховного науково-технічного прогресу. Трагічний оптимізм письменника: символічне значення фіналу "Усмішки" (дитина, ранок - символи...
Антуан де Сент-Екзюпері (1900-1944)

Зарубіжна література, 6 клас

“Маленький принц” “Маленький принц” - філософська алегорична казка-притча. Поетизація в ній краси чистих людських взаємин. Сенс подорожі Маленького принца Всесвітом. Алегоричні образи. Головні життєві цінності у казці.