Лінгвістика, філологія в Івано-Франківську

Якщо ви знаєте, що в майбутньому хочете працювати філологічної спеціалізації, а за освітою поїдете у вузи Івано-Франківська, залишилося лише вирішити, який саме Івано-Франківський вуз підійде вам найкраще. У цьому розділі ми зібрали всі університети в Івано-Франківську, які мають факультети філологічного напряму.


Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника
Рівень акредитації: IV
Форма власності: державна
Факультети і кафедри підтримують зв'язки з Національною академією наук України, Київським, Львівським, Ужгородським, Чернівецьким, Харківським університетами, навчальними і науковими закладами Англії, Австрії, Бельгії, США, Канади, Італії, Німеччини. Туреччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Польщі.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки, військова кафедра, бібліотека.
Карпатський інститут інформатики і підприємництва Міжнародного науково-технічного університету
Рівень акредитації: III
Форма власності: недержавна
Івано-Франківську філію МНТУ утворено 29 вересня 1994 р. для реалізації завдань університету на Прикарпатті. Будучи першою за часом створення, філія значною мірою була випробувальним полігоном з відпрацювання взаємодії університету зі своїми віддаленими структурними підрозділами, зокрема системи нав...

У вузі присутні: платне навчання, військова кафедра, бібліотека.
Коломийській інститут Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Рівень акредитації: IV
Форма власності: державна
Інститут у Коломиї створено 1999 р. Сьогодні Коломийський інститут – це вищий навчаль­ний заклад IV рівня акредитації, завданням якого є, згідно з концепцією МОНУ щодо розвитку освіти в Україні, забезпечити освітні потреби Покутського регіону та неперервність процесу навчання.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, бібліотека.