Нікопольський інститут МАУП

ІV рівень акредитації, приватна форма власності

Телефон/факс: (0566) 681-856
Сайт: nikopol.iapm.edu.ua
Адреса: Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Запорізька, 31
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Навчальний процес у Нікопольському інституті забезпечують висококваліфіковані та досвідчені викладачі. Колектив викладачів НІ МАУП творчо підходить до роботи над удосконаленням навчально-виховного процесу та його методичного забезпечення.

Наші викладачі ведуть науково-дослідну діяльність, займаються розробкою навчальних посібників, написанням наукових статей. Програми та навчальні плани НІ МАУП складені з урахуванням світових освітніх стандартів і технологій. Академія забезпечує весь цикл отримання вищої освіти.

Випускникам МАУП видається диплом про вищу освіту державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародно-правових норм.

У вузі присутні: платне навчання, гуртожитки

Форми навчання:
очна, заочна, дистанційна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
бакалавр, спеціаліст

Перелік факультетів:
- правознавство;
- фінанси і кредит;
- менеджмент;
- право;
- фінанси і кредит;
- облік і аудит

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
є

Перелік документів, необхідних для вступу до вузу:
- заяву, документ про повну середню освіту і додаток до нього;
- сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, що відповідають переліку вступних випробувань на обраний вступником напрям, можна подавати сертифікати (або їх дублікати);
- медична довідка (форма 086-о, оригінал);
- карта профщеплень (форма 063, 2 ксерокопії);
- 6 фотокарток розміром 3 на 4 см.;
- ідентифікаційний код (ксерокопія);
- ксерокопія паспорта (свідоцтва про народження для осіб, які за віком не мають паспорта);
- паспорт (свідоцтво про народження), військовий квиток (приписне свідоцтво), оригінали документів, вступник подає особисто

Термін подачі документів для вступу:
28 листопада 2012

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу у Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Нікопольський інститут МАУП
Додати коментар ↑ на початок


Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Дніпра, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Нікопольський інститут МАУП ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Нікопольський інститут МАУП не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Дніпра, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз у Дніпрі за бажаною спеціальністю.