Нікопольський факультет Запорізького національного університету

IV рівень акредитації, державна форма власності

Телефон/факс: (0566) 222-128, 222-581
Сайт: sites.znu.edu.ua/nikopol/
Адреса: Дніпропетровська обл., м. Нікополь, пр-т Трубників, 18, корп. 3
Відправити повідомленняІнформація про вуз:
Нікопольський факультет ЗНУ існує майже 15 років. За час своєї діяльності він став широко відомим у Нікополі та поза його межами.

Педагогічна майстерність; професіоналізм професорсько-викладацького складу, активна робота зі студентами принесли йому заслужений авторитет серед керівників, спеціалістів всіх галузей діяльності в нашому регіоні.

У вузі присутні: безкоштовне навчання, платне навчання, гуртожитки

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів:
- бакалавр;
- спеціаліст

Перелік факультетів:
- мова та література (англійська);
- облік і аудит;
- фінанси і кредит;
- менеджмент організацій;
- менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Інформація для абітурієнта


Наявність підготовчих курсів для вступу:
Працює підготовче відділення, яке допомагає слухачам підготуватися до складання зовнішнього незалежного тестування.

Підготовка здійснюється за такими предметами:українська мова та література, математика, англійська мова, географія, історія України.

Додаткова інформація:
Понад дві тисячі випускників економічного напряму та більше 300 філологічного напряму підготовки вийшли із стін Нікопольського факультету ЗНУ.

Багато з них працюють у престижних установах і на підприємствах, є керівниками структурних підрозділів Нікопольського міськвиконкому, податкової служби, філіях банківської системи, у страхових компаніях.

Серед випускників є також приватні підприємці, секретарі-референти, перекладачі, вчителі іноземних мов.

Примітка: для більш повної і детальної інформації про діяльність цього вузу у Дніпрі, термінах і умовах прийому абітурієнтів, звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації вузу.
Відгуки користувачів: Нікопольський факультет Запорізького національного університету
Додати коментар ↑ на початок


Якщо ви, перебуваючи ще в  дитячому садку Дніпра, були впевнені, що навчання інших спеціалізацій - це ваше на 100 %, то Нікопольський факультет Запорізького національного університету ідеально підійде для реалізації дитячої мрії. Але всім відомо, що в Нікопольський факультет Запорізького національного університету не поступиш, не маючи повної шкільної освіти. Для початку потрібно пройти етап школи Дніпра, потім можна поступити отримати атестат гімназії чи ліцею і тільки після цього вибирати вуз у Дніпрі за бажаною спеціальністю.