Все про освіту в Австрії - список компаній, які надають навчання в Австрії і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Австрії


Агенції у містахКУРСЫ ПОЛЬСКОГО И АНГЛИЙСКОГО
"SVITLANA PODZIZEI":
- подготовка к сдаче на Карту Поляка,
- подготовка к тесту по польскому,
- экзамены IELTS, TOEFL, ЗНО и пр.,
- собеседования на польском или английском языках.
Подбираю программу под клиента, учитывая его желания и потребности!
((093) 633-9871, (095) 079-6789
г. Киев, Оболонский район

www.podzizei-svitlana.comКомпанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Австрії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Австрії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Австрії


Всі університети в Австрії державні. Вони знаходяться у веденні федерального Міністерства науки і транспорту. Викладачі та співробітники університетів є державними службовцями. Всі основні університети фінансуються з федерального бюджету (виняток становить університет в Кремсі, який фінансується державою лише частково). Відповідно, навчання для австрійських громадян є безкоштовним.

Згідно з дослідженням німецького журналу "Шпігель", австрійські вузи займають стійке положення в середині списку європейських університетів. За підсумками опитування, проведеного журналом, до рейтингу кращих університетів континенту потрапили чотири факультети трьох австрійських університетів - у Відні, Зальцбурзі та Граці. У Зальцбурзі краще вивчати право, у Відні - економіку, в Граці - технічні науки.

У вузах Австрії навчаються близько 210 тис. Студентів, заняття для яких ведуть 18.000 викладачів. 12% від загального числа студентів складають іноземці. Австрія особливо приваблива для вихідців з Німеччини (вони складають чверть всіх іноземних студентів) і італійського Південного Тіролю (п'ята частина). Найбільш висока частка іноземних студентів в Університеті Інсбрука (24,6%).