Все про освіту у США - список компаній, які надають навчання у США і сприяють у вступі та подальшому навчанні у США


Агенції у містахКУРСЫ ПОЛЬСКОГО И АНГЛИЙСКОГО
"SVITLANA PODZIZEI":
- подготовка к сдаче на Карту Поляка,
- подготовка к тесту по польскому,
- экзамены IELTS, TOEFL, ЗНО и пр.,
- собеседования на польском или английском языках.
Подбираю программу под клиента, учитывая его желания и потребности!
((093) 633-9871, (095) 079-6789
г. Киев, Оболонский район

www.podzizei-svitlana.comКомпанії:


Ви надаєте послгуи з навчання у США, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту у США. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання у США


Кращі університети США – Гарвард, Стенфорд і Єль щорічно готують тисячі молодих фахівців різних областей діяльності. Освіту в США можна отримати не тільки у всесвітньо відомих університетах. У безлічі приватних і невеликих коледжів навчаються не тільки американці, а й наші співвітчизники.

Освіта в США особливо приваблива через на величезну популярність англійської мови. Вивчити англійську в Америці – означає вільно спілкуватися на рівних з носіями мови. Також навчання в США корисне тим, хто цікавиться історією Америки, культурою і побутом цієї країни. Та й взагалі, навчання в США дає можливість не тільки поліпшити знання англійської мови, але і з користю і задоволенням провести час, отримати масу нових вражень, завести багато нових друзів.

Крім отримання середньої та вищої освіти в університетах і школах Америки, великою популярністю серед молоді користуються програми обміну студентами Work&Travel і Au-pair в США. Для керівників і топ-менеджерів актуальні бізнес-тури (Силіконова Долина, екскурсії по світових компаніях) і МВА-освіта в США. У цьому розділі Ви знайдете всі компанії, які пропонують навчання в США з вказівкою всієї необхідної інформації і вимог до оформлення документів для виїзду в США