Все про освіту в Швейцарії - список компаній, які надають навчання в Швейцарії і сприяють у вступі та подальшому навчанні в Швейцарії


Агенції у містахКУРСЫ ПОЛЬСКОГО И АНГЛИЙСКОГО
"SVITLANA PODZIZEI":
- подготовка к сдаче на Карту Поляка,
- подготовка к тесту по польскому,
- экзамены IELTS, TOEFL, ЗНО и пр.,
- собеседования на польском или английском языках.
Подбираю программу под клиента, учитывая его желания и потребности!
((093) 633-9871, (095) 079-6789
г. Киев, Оболонский район

www.podzizei-svitlana.comКомпанії:


Ви надаєте послгуи з навчання в Швейцарії, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту в Швейцарії. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання в Швейцарії


Швейцарія славиться не тільки надійністю своїх банків і чудовими гірнолижними курортами. У цій країні краща в світі освіта у сфері готельного і туристичного бізнесу. За статистикою, 40% всіх учнів університетів і шкіл Швейцарії є іноземцями. У приватних учбових закладах, таких як школи-пансіони, коледжі, університети, і бізнес-школи, можна здобути освіту будь-якого рівня: вивчення мови, середня і вища освіта в Швейцарії та ін.

Особливо привабливою освіта в Швейцарії виглядає для бажаючих вивчити іноземну мову, оскільки в цій країні офіційними є 4 мови. Таким чином, можна освоїти французьку, німецьку, італійську, англійську мови, не покидаючи межі країни. Частково тому програми обміну студентами (Work&Travel, Au–pair та ін.) в Швейцарії такі популярні. Та і загалом, навчання в Швейцарії є запорукою успішного майбутнього, оскільки університетський диплом цінується не тільки в Європейських країнах, але і у всьому світі.

Окремо варто відзначити бізнес – освіту в Швейцарії. За рахунок того, що навчання ведеться мінімум на двох офіційних мовах, фахівці здобувають не тільки якісну освіту, але і мають можливість вивчити англійську, французьку, італійську або німецьку в Швейцарії. Для дітей працюють дитячі літні табори, річні і канікулярні курси іноземної мови і екскурсійні тури з метою краще дізнатися історію Швейцарії, її побут, культуру і традиції.