Все про освіту на Мальті - список компаній, які надають навчання на Мальті і сприяють у вступі та подальшому навчанні на Мальті


Агенції у містахКУРСЫ ПОЛЬСКОГО И АНГЛИЙСКОГО
"SVITLANA PODZIZEI":
- подготовка к сдаче на Карту Поляка,
- подготовка к тесту по польскому,
- экзамены IELTS, TOEFL, ЗНО и пр.,
- собеседования на польском или английском языках.
Подбираю программу под клиента, учитывая его желания и потребности!
((093) 633-9871, (095) 079-6789
г. Киев, Оболонский район

www.podzizei-svitlana.comКомпанії:


Ви надаєте послгуи з навчання на Мальті, а інформації про вас ще немає на порталі? Напишіть нам запит, а краще відразу скачайте форму на додавання компанії в загальний каталог. Не забудьте вказати у формі всі країни, за якими проводиться навчання за кордоном.

Відвідувачу:


На поточний момент у розділі розміщені не всі компанії, які пропонують освіту на Мальті. Якщо вам мало інформації для вибору підходящого напрямку, використовуйте додаткові джерела інформації - пошукові системи, газети з оголошеннями і поради знайомих.
Навчання на Мальті


Система освіти Мальти по праву вважається однією з найсучасніших і найпродуманіших. Багаторічна експансія британців на острові міцно укріпила не тільки англійські традиції, побут і культуру, а й саму англійську мову. Тому курси англійської на Мальті нічим не поступаються вивченню мови в Англії або США, а географічне розташування острова і недорога освіта стимулюють багато студентів і молодих фахівців приїжджати саме сюди.

Вища освіта на Мальті представлена тільки одним Мальтійським університетом. Навчання в цьому університеті безкоштовне для всіх студентів. Останнім часом на острові відкривається безліч іноземних ВУЗів, коледжів і шкіл з платним навчанням. Це пов'язано з постійним потоком іноземців у пошуках нових знань і вивчення англійської на Мальті.

Крім вищої освіти, на Мальті популярні програми обміну студентами – Work&Travel і Au-pair. Для дітей працюють літні канікулярні програми, короткострокові екскурсії і курси вивчення англійської на Мальті. Для дорослих актуальні курси вивчення ділової англійської мови, вища освіта на Мальті і діловий туризм.