Навчання за кордоном (Ужгород)

Якщо ви живете в Ужгороді і збираєтесь отримувати освіту за кордоном, краще всього звернутися безпосередньо до місцевих агенцій, офіси яких працюють за напрямом "Навчання за кордоном" саме в Ужгороді. Безпосередня близькість до офісу агентства значно заощадить ваш час та гроші в процесі пошуку потрібного закордонного вузу.


Iнформацiйно-консультативний центр "Освiта"

інформаційна підтримка для навчання за кордоном, Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород

Велика Британія, США, Канада Європа

Регіон діяльності Інформаційно-консультативного центру "Освіта" охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Тернопільську, Чернівецьку, Івано-Франківську та Закарпатську області України.
Компанія "Studix.eu"

отримання освіти в ближньому зарубіжжі, Київ, Львів, Дніпро, Суми, Одеса, Ужгород

Польща, Чехія, Словаччина

Популярні послуги від STUDIX.eu - Середня освіта в Польщі - рейтингові ліцеї та елітні гімназії, бюджетні технікуми, українські школи Польщі - всебічна оферта в проекті ЄВРОШКОЛА - Вища освіта в Польщі- представляємо вузи Варшави, Кракова,...
Освітньо-туристичний центр "Лігалекс і КО"

вища освіта в країнах Євросоюзу, Ужгород

Австрія, Угорщина, Литва, Польща, Словаччина та інші країни Євросоюзу.

Наша компанія залюбки допоможе Вам із вибором вищого навчального закладу для подальшого навчання. Ми регулярно формуємо групи для ознайомлення із освітніми закладами у яких Ви зацікавлені.
Компанія "House of Solutions"

отримання вищої освіти в Польщі, Ужгород, Одеса, Дніпро

Польща

З нашою допомогою ви з легкістю вступите в будь-який польський ВНЗ, без конкурсу і без вступних іспитів! Ми допоможемо вам вибрати не тільки спеціальність, але і підберемо ВНЗ, який буде відповідати всім вашим вимогам. Відкрийте для себе...