Навчання за кордоном (Херсон)

Якщо ви живете в Херсоні і збираєтесь отримувати освіту за кордоном, краще всього звернутися безпосередньо до місцевих агенцій, офіси яких працюють за напрямом "Навчання за кордоном" саме в Херсоні. Безпосередня близькість до офісу агентства значно заощадить ваш час та гроші в процесі пошуку потрібного закордонного вузу.


Компанія "Аддріан"

освіта в Європі та інших країнах світу, Київ, Харків, Миколаїв, Херсон

США, Канада, Англія, Німеччина, Ірландія, Іспанія, Італія, Туреччина, Кіпр, Мальта, Австралія та ін..

Addrian знає продукти, які пропонує. Весь колектив компанія «Аддріан» брав участь і продовжує зараз брати участь у різних програмах, що позитивно відбивається на якості наших послуг. Ми випробували це на собі, ми хочемо поділитися досвідом з нашими...
Центральноєвропейська академія навчання та сертифікації

вища освіта, навчання у вузах, Херсон

Польща

Також запрошуємо до участі в освітніх ознайомлювальних візитах - короткочасна подорож у країну, в якій планує вчитися абітурієнт, з метою ознайомлення з пропозиціями вузів, студентськими гуртожитками, основними напрямами і спеціальностями, з побутом...
Центр навчання "Лардан"

вступ до вузів і мовні програми, Херсон

Польща, всі країни Європи.

Наша допомога дозволяє абітурієнту сконцентруватися на процесі навчання, заощадивши значні сили і кошти на подолання мовних і адміністративних бар'єрів.
Агентство освітніх програм "Way to Poland"

вивчення іноземних мов за кордоном, Херсон

Польща, Туреччина

Можливість отримання вищої та професійно-технічної освіти на території Польщі. Вища освіта в Туреччині у сфері ресторанного бізнесу.
Компанія "PanGEO"

різні варіанти навчання за кордоном, Херсон

Канада, США, Польща, Іспанія, Швейцарія, Німеччина, Латвія, Литва, Чехія, Мальта та інші.

Напрямок міжнародної освіти, безпосередньо співпрацює з вузами в ЄС, Канади, США. Надаємо достовірну і точну можливість про можливості та способи отримання освіти.
Польсько-українська програма "ОсвітаПоль"

освіта в Польщі, Київ, Дніпро, Вінниця, Івано-Франківськ, Херсон, Тернопіль, Кропивницький

Польща

- Гарантований вступ в університети, технікуми та ліцеї Польщі - Програма ОсвітаПоль працює з 2003 року - Нам довірилися більше 5000 абітурієнтів - Ми сертифіковані польським освітнім фондом "Perspektywy"