Компанія "Аддріан"

Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25 (БЦ "Олександрівський"); м. Херсон: вул. Горького, 1; м. Харків, вул. Гамарника, 12; м. Київ, вул. Воровського, 35
Телефон: (0800) 500-616, (0512) 767-151, (044) 229-6390, (057) 761-5600
Сайт: addrian.com.ua
Контакт: Михайло Шидловський
E-mail: Відправити повідомлення


Інформація про навчальний заклад:

"Аддріан" - це освітня компанія, створена в 2005 році.

Основні сфери діяльності:
- послуги у сфері освіти за кордоном;
- організація програм молодіжного обміну в США і Канаді (Work And Travel USA, Work And Study Canada);
- навчання англійській мові.

Програми навчання:

- мовні курси в кращих коледжах і університетах Європи та Північної Америки;
- вища освіта за кордоном;
- програми обміну в США і Канаду (Work And Travel USA, Work And Study Canada, Internship);
- програми підготовки до вступу до ВНЗ Європи та Північної Америки (University Pathway)

Країни, в яких проходить навчання:

- США;
- Канада;
- Англія;
- Німеччина;
- Ірландія;
- Іспанія;
- Італія;
- Туреччина;
- Кіпр;
- Мальта;
- Австралія
- та ін..

Додаткова інформація

Addrian знає продукти, які пропонує. Весь колектив компанія «Аддріан» брав участь і продовжує зараз брати участь у різних програмах, що позитивно відбивається на якості наших послуг. Ми випробували це на собі, ми хочемо поділитися досвідом з нашими клієнтами.

Addrian працює без посередників з надійними закордонними партнерами, добре зарекомендували своє ім'я на даному ринку, а також з консульським відділом посольства США, Консульськими відділами інших зарубіжних Посольств, що дозволяє економити на витратах організаційних і пропонувати клієнтам найбільш вигідні тарифи на ринку.

Addrian пропонує комплексний набір послуг у сфері навчання і роботи за кордоном для молоді і студентів. Ми організуємо семінари, презентації, орієнтаційні зустрічі перед отриманням візи і вильотом за кордон. Ми допомагаємо в перебування місця стажірокі, необхідного навчального закладу, який найбільш відповідає вимогам клієнта, також надаємо необхідну підтримку при отримання візи. Крім того, компанія «Аддріан» проводить навчання розмовній англійській мові за спеціально розробленою програмою, що дозволяє освоїть необхідні розмовні навички для поїздки за кордон у найкоротші терміни.

Addrian - одна з небагатьох організацій в Україні, яка спеціалізується тільки з сфері програм культурного обміну по стажуванню, навчання і річній роботі за кордоном, і має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики України на посередницьку діяльність при працевлаштуванні за кордон.

Addrian - це компанія, що надає індивідуальний підхід кожного клієнта. Ми працюємо з клієнтом починаючи з першого дзвінка в наш офіс і закінчуючи успішним поверненням на батьківщину.

Компанія "Аддріан" пропонує наступні напрями:

- Освіта в Англії
- Освіта в Німеччині
- Освіта у США
- Освіта в Канаді
- Освіта на Мальті
- Освіта в Швейцарії
- Освіта у Франції
- Освіта у Чехії
- Освіта в Ірландії


Примітка: для більш повної і детальної інформації про навчання за кордоном за допомогою цієї компанії звертайтеся за номерами телефонів, які вказані в блоці контактів.


Відгуки користувачів:
Додати коментар ↑ на початок