Програма з біології (7 клас)

Шкільна програма з біології для 7 класу розроблена МОН України. З програми можна дізнатися, які теми по предмету Біологія ви будете вивчати в 7 класі, а також подивитися список рефератів, шкільних творів та інших матеріалів, які можуть стати в нагоді за програмою з Біологія у 7 класі.


Будова та життєдіяльність рослин

Біологія, 7 клас

Основні процеси життєдіяльності рослини. Клітина, тканини, органи рослини, їх функції та взаємозв’язок. Середовища існування рослин. Зв’язки рослин із іншими компонентами екосистем. Відповідь рослин на подразнення.
Розмноження і розвиток рослин

Біологія, 7 клас

Нестатеве розмноження, його види. Вегетативне розмноження. Регенерація у рослин. Статеве розмноження. Будова та різноманітність квіток. Суцвіття. Запилення, запліднення. Насінина, плід, їх будова. Вплив умов середовища на проростання насінини. Ріст і...
Водорості

Біологія, 7 клас

Загальна характеристика водоростей. Середовища існування. Пристосувальні риси будови й життєдіяльність водоростей. Різноманітність водоростей, їх значення в природі та в житті людини.
Вищі спорові рослини

Біологія, 7 клас

Загальна характеристика вищих спорових рослин. Мохоподібні, плауноподібні, хвощеподібні, папоротеподібні. Середовища існування. Пристосувальні риси будови і процесів життєдiяльності. Значення вищих спорових рослин у природі та в житті людини.
Голонасінні

Біологія, 7 клас

Загальна характеристика голонасінних. Середовище існування. Пристосувальні риси будови й життєдіяльність голонасінних. Різноманітність голонасінних рослин. Значення у природі та в житті людини.
Покритонасінні

Біологія, 7 клас

Загальна характеристика. Класифiкація покритонасінних. Характеристика класів і окремих родин. Значення покритонасінних рослин у природі й у житті людини. Сільськогосподарські, лікарські, декоративні рослини.
Гриби

Біологія, 7 клас

Загальна характеристика грибів. Різноманітність грибів. Поширення, середовища існування. Значення грибів у природі і в житті людини.
Лишайники

Біологія, 7 клас

Загальна характеристика лишайників як симбіотичних організмів. Значення лишайників у природі й у житті людини.