Наряди відділення та взводу в пішому порядку
Строї відділення. Шикування відділення в розгорнутий і похідний строї. Розмикання, змикання і перешикування відділення. Прийоми із автоматом під час подання команд: «Покласти зброю» «До зброї», «За зброю». Військове вітання в строю на місці та під час руху. Відповідь на поздоровлення, під час оголошення подяки.
Строї взводу. Розгорнутий і похідний стрій. Сигнали для управління строєм взводу у пішому порядку. Перешикування взводу з розгорнутого двошеренгового строю в колону по три (по чотири), із колони по три (по чотири) в колону по одному. Збір взводу за командою «Взвод – ДО МЕНЕ».
Після закінчення вивчення теми:
Учень:
- називає строї відділення та сигнали управління строєм;
- виконує у складі відділення рух стройовим та похідним кроком;
- діє за сигналами управління строєм.
- відповідає на привітання та поздоровлення;
- виконує у складі відділення розмикання змикання, ерешикування на місці та під час руху.
Вам можуть знадобитися:
Реферат: Польове розміщення військ
Реферат з військової справи
Розрізняють казармине та польове розташування військ. Для завдань медичної служби належить вибір ділянки під планування табору і оцінка перебування особового складу в польових спорудах. Нижче на наводимо методику контролю за перебуванням військовослужбовців у польових гарматизованих сховищах. Сховища – колективний засіб захисту військовослужбовців від несприятливих факторів у бойовій обстановці. ...
Реферат: Забезпечення прихованості маршу, уникнення і зрив засідок
Реферат з військової справи
Прихованість - одна з запорук успішного виконання будь якої бойової операції. Тому під час пересування окупованою територією кожен партизанський підрозділ має приділити максимум уваги забезпечення прихованості свого вимаршу.
В першу чергу слід подбати про якомога краще маскування кожного партизана. Досягається це шляхом застосування камуфляжного однострою, фабричних та кустарних засобів маскуванн...
Реферат: Призначення, склад та озброєння добового наряду
Реферат з військової справи
Щоденно наказом по частині призначаються черговий частини, помічник чергового частини, начальник варти, черговий парку, черговий підрозділ, а також підрозділи, від яких виділяються добовий наряд частини й особовий склад для виконання нарядів на роботи. 269. Військовослужбовці-жінки, як правило, до складу добового наряду не призначаються. Військовослужбовців-жінок залежно від військо...
Реферат: Cтройова підготовка
Реферат з військової справи
Усі військовослужбовці зобов'язані під час зустрічі (обгону) вітати один одного, суворо додержуючись правил, викладених у статтях Стройового Статуту Збройних Сил України.
Підлеглі та молодші за військовим званням вітають першими, а за умови рівного становища першим вітається той, хто вважає себе більш вихованим і ввічливим.
Військовослужбовці зобов'язані, крім того, вшановувати через виконання ...