Внутрішній порядок у військовій частині та її підрозділах
Внутрішній порядок у військовій частині та її підрозділах
Правила розміщення і повсякденної діяльності військовослужбовців. Поняття про внутрішній порядок. Розміщення особового складу та зброї у приміщеннях казарми. Розподіл часу за розпорядком дня. Повсякденна діяльність військовослужбовців: підйом, ранковий огляд і вечірня перевірка; заняття з бойової підготовки; звільнення з розташування військової частини; відвідування військовослужбовців.
Добовий наряд роти. Призначення, склад та озброєння добового наряду роти. Обладнання місця для несення служби добовим нарядом роти. Днювальний роти та його обов’язки.
Несення служби днювальним роти. Дії днювального під час: подачі команд згідно з розпорядком дня, допуску в приміщення сторонніх осіб, виносу з казарми зброї і майна. Дії днювального у разі тривоги, пожежі, стихійного лиха. Дії днювального з прибуттям до роти чергового частини, прямих начальників від командира роти й вище, офіцерів роти та інших військовослужбовців. Дії днювального вільної зміни.
Після закінчення вивчення теми:
Учень:
- характеризує розпорядок дня військової частини, значення розпорядку дня для виконання заходів повсякденної діяльності; призначення добового наряду роти;
- виконує обов’язки днювального роти згідно з розпорядком дня,;
- діє у випадку тривоги, пожежі, евакуації майна з розташування роти, під час прибуття в роту прямих начальників, чергового частини.
Вам можуть знадобитися:
Реферат: Дисципліна в армії
Реферат з військової справи
На солдатів (матросів), які проходять службу за контрактом, може бути накладено таке стягнення: зауваження; сувора догана; призначення поза чергою в наряд на роботу — до 5 нарядів; арешт з наглядом на гауптвахті до 10 діб; позбавлення нагрудного знака «Відмінний фахівець Збройних Сил України»; позбавлення військового звання «старший солдат» («старший матрос»); звільнення з військової служби за слу...
Реферат: Закон України "Про загальний військовий обовязок і військову службу"
Реферат з військової справи
Військовозобов'язані, які перебувають у запасі, призиваються на навчальні (або перевірні) та спеціальні збори.
Права і обов'язки військовозобов'язаних, призваних на збори, що випливають з умов військової служби, встановлюються цим Законом.
2. Військовозобов'язані, які не мають військових звань офіцерського складу, можуть бути призвані військовими комісаріатами на навчальні збори:
першого ро...
Реферат: Завдання Цивільної оборони України
Реферат з військової справи
Завданнями Цивільної оборони України є:
запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного походження і здійснення заходів, спрямованих на зменшення збитків і втрат у разі аварій, катастроф, вибухів, великих пожеж та стихійного лиха;
оповіщення населення про загрозу і виникнення над¬звичайних ситуацій у мирний і воєнний час та постійне інформування про наявну обстановку;
захист населення...
Реферат: Призначення вартової служби
Реферат з військової справи
За командою розвідного попередньої варти: «Чатовий, здати пост!» — чатовий здає пост. При цьому чатовий і вартовий повертають один до одного голови. Чатовий, називаючи номер поста, перелічує вартовому все, що підлягає охороні, згідно з табелем постів, а також повідомляє, що було помічено поблизу поста під час несення служби.
Після здачі поста вартовий за командою свого розвідного: «Вартовий, прий...
Реферат: Стройова підготовка солдата
Реферат з військової справи
Щоб уміти швидко і правильно діяти в строю, солдат повинен знати, що таке стрій та які його елементи.
Стрій — визначене Стройовим статутом розташування військовослужбовців, підрозділів і частин для спільних дій у пішому порядку та на машинах.
Шеренга — стрій, у якому військовослужбовці вишикувані один біля одного на одній лінії згідно з визначеними інтервалами.
Фронт — бік строю, в який військо...